Ostutingimused

Ettevõtte andmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
Kiriku 6, 10130 Tallinn, Eesti
Telefon: +372 641 1428
Email: info@ehrl.ee
Reg. kood: 80007988
Swedbank IBAN: EE872200221001110493

Ostutingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Ostja) ja ostukeskkonna epood.ehrl.ee (edaspidi EHRL e-poe omaniku Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (edaspidi müüja) vahel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad EHRL e-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hind

2. Hind

2.1 Kõik EHRL e-poes müüdavate teenuste ja toodete hinnad on eurodes.

Ostu sooritamine

3. Ostu sooritamine

3.1  Ostu saab saab epood.ehrl.ee veebilehel sooritada külalisena.

3.2  Ostja valib e-poest soovitud kinkekaardid ja lisab ostukorvi.

3.3 Ostja täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda e-posti aadressi, kuhu saadetakse ostjale unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 Ostja kinnitab ostukorvi ja tasub kinkekaardi eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Ostja kontrollib enne arve tasumist, et toodud andmed vastavad ostja tegelikule soovile.

3.5 Pärast teenuste/toodete eest tasumist tuleb ostjal vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja ostjale e-postile kinnituse ja arve.

Maksetingimused

4. Teenuste ja toodete eest tasumine

4.1 Ostja poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab ostja, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub pangalingiga internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Pangalingiga on võimalik maksta järgmiste pankade kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Citadele.

4.3 Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab ostja makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4.4 Makseid vahendab Everypay AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tarnetingimused

5. Tarnetingimused

5.1 Pärast ülekande sooritamist saadetakse ostjale ostetud kinkekaart allalaetava voucherina pdf formaadis e-postile.

Kasutamistingimused

EHRL epoest ostetud kinkekaarte saab kasutada meie liikmete juures, kelle nime taga on “Kingituse” tähis. Vaata täpsemalt liikmete lehelt.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on ostjal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast e-posti aadressile. Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul tavahinnaga kinkekaardi kehtivus on 12 kuud, kui seda ei ole märgitud teisiti.

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7.1. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed ( sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Müüja ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

Vastutus ja vääramatu jõud

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1 Müüja ja Ostja vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2 Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Muu info

10. Muu info

10.1. Ostja ja müüja vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Halduskohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest

Lõppsätted

11. Lõppsätted

Käesolevatele ostutingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Kui ostutingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas ostutingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.